Hakkımızda

Gözdem Apart 3 - Fotoğraf Albümü

Otelimiz 35 Apart Otel olarak hizmet vermektedir. Ev ortamı yansıtmasına özel önem gösterilen apartlarda açık mutfaklı bir salon ve bir yatak odası bulunmaktadır. Çift yatak odalı apartlarımızda bulunduğu otelimizde

 • Uydu televizyon,
 • Buzdolabı,
 • Telefon,
 • Klima,
 • Kettle, tüm mutfak gereçleri ve saç kurutma makinası mevcuttur. Güneş enerjisinden yararlanarak verilen sıcak su hizmeti 24 saattir. Apart Otelimizde çamaşır makinası da bulunmaktadır.

 • Ulaşım Yolları

  karayoluKara yolu : Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın ve Muğla'dan olmak üzere karayoluyla marmaris'e çeşitli otobüs firmalarının seferleriyle ulaşabilirsiniz. Marmaris Turunç arasında düzenli minibüs seferleri var. Özel aracınızla gidiyorsanız, muhteşem bir manzara eşliğinde Marmaris'ten 20 km sonra turunç'a varabilirsiniz.

  airplane
  Hava yolu
  : İstanbul , Ankara ve İzmir'den Dalamana uçabilir, buralardan kara yoluyla turunç'a 110 km sonra ulaşabilirsiniz.  Marmaris - Turunç  Marmaris‘e 20 km uzaklıkta olan Turunçda geçireceğiniz tatili ve Turuncun harika doğasını unutamayacaksınız.

  Yörede arıcılıkla beraber kekik, defne, adaçayı, narenciye, üzüm, kavun, karpuz üretimi öne çıkmaktadır. Bu doğal ürünler Turunç‘un doğal güzelliklerine güzellik katmaktadır.

  Günübirlik gezileriniz ve uzun tatilleriniz için Turunç‘tan vazgeçemeyeceksiniz. Uygun konaklama alternatiflerinin bulunduğu bölgede, çevredeki koylara ve tatil beldelerine geziler yapabilirsiniz. Karadan ve tekneler ile yapabileceğiniz bu turlarda dilerseniz size bölge rehberleri eşlik etmektedir.  sahil panoramik

  turunc panoramik


  Turunç


  Fiyat Listesi